Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7529
Stary 29.05.2012, 12:26
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Tak tylko dorzucę do tematu że Damien Perquis chyba nawet "dzień dobry" nie potrafi powiedzieć po naszemu - w wywiadzie nawet na pytanie "jak się masz" odpowiadał po angielsku
Mylisz się.
Akurat rozmawiałem sobie z Damienem. Wstydził się, że słabo mówi po polsku, ale zna wiele podstawowych zwrotów i na upartego mógłby sie dogadać. To po prostu miły, nieśmiały chłopak, który boi się ust otworzyć, zwłaszcza, że wie, że sępy czyhają na kazde jego potknięcie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując