Kocur napisał(a):

Tak tylko dorzucę do tematu że Damien Perquis chyba nawet "dzień dobry" nie potrafi powiedzieć po naszemu - w wywiadzie nawet na pytanie "jak się masz" odpowiadał po angielsku
|
Mylisz się.
Akurat rozmawiałem sobie z Damienem. Wstydził się, że słabo mówi po polsku, ale zna wiele podstawowych zwrotów i na upartego mógłby sie dogadać. To po prostu miły, nieśmiały chłopak, który boi się ust otworzyć, zwłaszcza, że wie, że sępy czyhają na kazde jego potknięcie.