Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kriz69
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
25624
29.05.2012, 11:59
mam noge w gipsie siedze na l4 juz drugi tydzien
wie ktos moze jakie dokumenty trzeba zlozyc w zusie zeby dostac jakas kase z ubezpieczenia.
z gory dzieki za pomoc
kriz69
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kriz69
Znajdź inne posty napisane przez kriz69