Wyświetl pojedynczy post
kriz69
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25624
Stary 29.05.2012, 11:59
mam noge w gipsie siedze na l4 juz drugi tydzien
wie ktos moze jakie dokumenty trzeba zlozyc w zusie zeby dostac jakas kase z ubezpieczenia.
z gory dzieki za pomoc
Odpowiedz cytując