Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56359
Stary 29.05.2012, 11:48
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Zależy też jacy kibice, co widać na tym forum. Istnieje tu grupa kibiców Wisły (wiadomo kto jej przewodniczy), która najchętniej wywaliłaby wszystkich Polaków, zatrudniła byle jakich kopaczy z zagranicy, bo przecież i tak będą lepsi. Ludzie o podobnych poglądach doprowadzili do takiej sytuacji, że w reprezentacji na ME jest kilku graczy nie mówiących w naszym języku, olewających Polskę w widoczny sposób. Więc oni też mają szerokie możliwości lobbowania do swoich poglądów. Osoby, które nie zgadzają się z tym nazywa się oszołomami, idiotami lub jeszcze mocniej. Co widać w ostatnich dniach.
Istnieje też grupa kibiców na tym forum, która chciałaby w Wiśle oglądać po prostu dobrych piłkarzy, zdająca sobie przy tym sprawę, że ich narodowość ma tu GÓWNO do rzeczy. Nikt nie chce oglądać w kubie "bylejakich" piłkarzy. A do sytuacji, że kluby i nawet reprezentacja ostatnimi czasy zaczęły sięgać po większe ilości obcokrajowców, czy zawodników wyszkolonych za granicą doprowadził żenujący poziom szkolenia młodzieży w Polsce i przez co bardzo mała podaż polskich zawodników na poziomie lepszym niż średni... A nie jacyś ludzie, o których piszesz.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując