|
Dokładnie.
Gdzie są smuty?Przecież to wszystko prawda.Kopacze Holenderscy jakoś sobie poradzą.Gorzej z Holendrami i Holenderkami.Nie wydaje mi się, by chcieli by odwiedzić -dla nich- dziki kraj.Podejrzewam, że tak czy siak zrobili by jak Duńczycy i wybrali Kraków, lub któreś z innych polskich miast.
|