Gwiaździsty napisał(a):

|
Wydawałoby się, że facet po tylu miesiacach spędzonych w Polsce nie będzie piepszył takich smutów na użytek holenderskich mediów, a jednak wpisał się w brednie angielskich tabloidów.
|
A czym niby się wpisał? Tym, że mówi prawdę? Linia kolejowa w stronę granicy z Ukrainą, to na wielu odcinkach jeden tor, bo drugi w remoncie i tak będzie do 2014. Remont ruszył, bodajże w 2010. A o organizacji Euro wiadomo było od 2007...
Autostrady? Do Szarowa, a dalej? Często jeżdzę w tamte strony i podróż do Dębicy zajmuje ok. 3 godzin... Trochę ponad 100km w takim czasie... Po zjeździe w szarowie (częste korki)-> Łapczyca (korek)-> Brzesko (korek). Ten jeden odcinek w piątek popołudniu to ok. godzina:/
Jak przeczytasz uważnie, to Valcx przestrzega kibiców aby planowali podróż ze sporym zapasem.