Gwiaździsty napisał(a):

Ten pomysł z przemarszem powstał niby w głowach kontrolowanego przez władze Putina klubu reprezntacji Rosji, którego kibiców jak zapowiedział tow. Putin będa przewozić za darmo do Polski na koszt państwa rosyjskiego. Zapewne przyjedzie tutaj wielu krótko ostrzyzonych z miejscem pracy OMON i KGB. Jakie scenariusze rozpisał dla nich Putin pewnie sie niebawem dowiemy. Zadziwiaające jest jak ochoczo na ten pomysł przystała PO. Ta sama banda nie potrafiła zabezpieczyć Super Pucharu Polski, a tu nie widzi żadnego problemu. Dziwne, udają głupa, że nie wiedzą, że sytuacja może się wymknąć spod kontroli ?
Pierdzenie o demokracji i wolności słowa w tym wypadku jest już nie naiwne tylko bezdennie głupie.
|
Oczywiście że tak będzie.Ruscy nas rozgrywaja jak przedszkolaków a te łajzy z rządu będą się cieszyć albo z tego że znów ci KIBOLE - zwolennicy Kaczora zrobili rozróbe ,albo będą się cieszyć że tacy jesteśmy tolerancyjni i mimo problemów które nam poteguja ruscy ze sprawą Smoleńska my Polacy wspaniałomyślnie pozwalamy im defilować w Warszawie w dniu meczu . Z kolei Putin -Będzie zadyma -powie - Polacy rusofobi nie dawać im nic,skandal, Polacy nic nie zrobią - będzie triumfowal że znów zrobił co chciał