Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2039
Stary 29.05.2012, 09:59
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Żeby czasem po wyjściu z tej prokuratury nie potrącił go jakis białoruski czy łotewski TIR. Lub żeby sie nie "powiesił" w hotelu. Tyle juz "samobójców" było w sprawie Smoleńska.
Kogo masz na myśli?
Odpowiedz cytując