|
Senior Member
Offline
|
#2039

29.05.2012, 09:59
|
Gwiaździsty napisał(a): 
|
Żeby czasem po wyjściu z tej prokuratury nie potrącił go jakis białoruski czy łotewski TIR. Lub żeby sie nie "powiesił" w hotelu. Tyle juz "samobójców" było w sprawie Smoleńska.
|
Kogo masz na myśli?
|
|