Temat
:
Rynek transferowy wg mediów (informacje bez komentarzy)
Wyświetl pojedynczy post
iamChris
Member
Od: 05.2011
Offline
#
1032
29.05.2012, 09:33
Wisła daje 2 mnl złotych za Nakoulmę
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32296,t...wiadomosc.html
iamChris
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do iamChris
Znajdź inne posty napisane przez iamChris