Wyświetl pojedynczy post
Towarzysz Generał
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56355
Stary 29.05.2012, 00:46
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Co do sponsora - obecnie mamy kryzys i nikt nie podpisze lukratywnych kontraktów. Telefonika pewnie za te reklamy na koszulkach zawsze coś Wiśle rzuci, a sponsora takiego, co wysypie marne grosze nam nie trzeba
Właśnie to chciałem przekazać - z tymi sponsorami tak kolorowo nie jest.

bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli mówimy o Meliksonie ustawionym na skrzydle, to już wielokrotnie Maor udowodnił, że to nie jest jego nominalna pozycja. Najlepiej czuje się na środku.
Moim zdaniem zarówno Melikson, jak i Iliev pełnie możliwości osiągnęliby grając za napastnikami. Coś jak Kaka w Milanie. W mojej wizji wyglądałoby to w ten sposób, że mamy 5 środkowych pomocników ustawionych mniej więcej tak:

----4---5----
--2-------3--
------1------

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
No najlepiej zwalić wszytko na media. Dla jasności - media wypuszczą cokolwiek co ludzie będą czytać i o czym będą dyskutować bo to się przekłada na medialność a to dalej na pieniądze od reklamodawców. A więc mówią o tym co chciałby usłyszeć kibic i to co jest poczytne. Nie jest tajemnicą iż ten temat był zarówno na rękę PZPN jak i środowisku kibicowskiemu które jest w swoich poglądach generalnie nacjonalistyczne. Także polityka oparta na wychowankach jest w sukurs i PZPN jak i organizacjom kibicowskim. I tyle media zrobiły przystały na zapotrzebowanie społeczne. Tak to widzę i nie pociągnę dalej tematu bo nie ma sensu.
To działa dokładnie na odwrót. To ludzie powtarzają głupie stwierdzenia "ekspertów", a nie "eksperci" mówią co ludzie chcą.

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Co do dalszej wypowiedzi TowarzyszuGenerale powiem tak: narzekacie a można by zamiast tego szukać pozytywów i na nich się skupić. Zawsze można coś pozytywnego znaleźć, choć jest trudniej. Ja np nie trawie Bednarza i powiem ci ze jestem zadowolony ze nie widzę go i nie czytam wywiadów z nim. W ten sposób lżej mi na sercu i mniej nerwów. Panie Jacku - tak trzymać!
Pozytywne dla mnie są testy młodych chłopaków i powrót Głowackiego. Gdyby Bednarz nie rozwalił naszej siatki scoutów to jak na razie dla mnie byłoby ok.
Odpowiedz cytując