Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 28.05.2012, 23:20
hunter napisał(a):Wyświetl post
Ja to osobiście wolałbym, że zamiast np. Sosnowca były drużyny ze wschodniej ściany. Na przykład Resovia, czy Motor. Wiadomo jak wielką sympatią darzymy lublinian, ale ich obecność (duży ośrodek miejski) nadałaby na pewno lidze kolorytu, przede wszystkim od strony kibicowskiej. To samo Resovia. Żal faktycznie trochę, że nie będzie takiego powiewu świeżości związanego z awansem ekipy której dawno nie było na najwyższym szczeblu rozgrywek.

Jedno jest jednak pewne, status quo w liczbie supermarketów w lidze zachowany ;-)

PS. Zawisza to ON, a nie ona.
Gdyby to ode mnie zależało to wymieniłbym wspomniane przez Ciebie kluby za Koronę Kielce, Zagłębie Lubin czy Bełchatów.

P.S Wiem, że Zawisza to ON (dlatego pisałem "niech się stara" On Zawisza niech się stara) . Pojawiły sie też głosy, że to taki Rysiu Grodzki lub hemafrodyta.
Odpowiedz cytując