Śpicie, a tu PO cały czas myśli jak umilić Wam życie

. Tym razem podniosą VAT na lody i gotowe dania. Dlatego szybko jedzcie lody bo będzie drożej

Chyba ta 2 Irlandia coraz bliżej ?
http://podatki.wp.pl/kat,70478,title...e87f&_ticrsn=3
TUSK OSZALAŁ,
PODATKOWA FALA (remake przeboju tłuczonego w mediach)