Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17338
Stary 28.05.2012, 22:59
Śpicie, a tu PO cały czas myśli jak umilić Wam życie . Tym razem podniosą VAT na lody i gotowe dania. Dlatego szybko jedzcie lody bo będzie drożej Chyba ta 2 Irlandia coraz bliżej ?

http://podatki.wp.pl/kat,70478,title...e87f&_ticrsn=3

TUSK OSZALAŁ, PODATKOWA FALA (remake przeboju tłuczonego w mediach)
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 28.05.2012 o godz. 23:02.