|
Czy ktoś mógłby podsumować zawodników wypożyczonych z Wisły? Poza tym, że Chrapek strzelił 3 gole i miał 8 asyst w Stróżach, Nalepa grał regularnie do jakiegoś czasu w Radzionkowie, a Skołorzyński zaczął pod koniec grać w Niecieczy to nie wiem zbyt wiele. Dlatego pytam tych, którzy widzieli ich w akcji w 1. lidze, czy mają szansę przebić się do pierwszej drużyny i jaką rolę w niej stanowić.
|