Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56353
Stary 28.05.2012, 21:56
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
No najlepiej zwalić wszytko na media. Dla jasności - media wypuszczą cokolwiek co ludzie będą czytać i o czym będą dyskutować bo to się przekłada na medialność a to dalej na pieniądze od reklamodawców. A więc mówią o tym co chciałby usłyszeć kibic i to co jest poczytne. Nie jest tajemnicą iż ten temat był zarówno na rękę PZPN jak i środowisku kibicowskiemu które jest w swoich poglądach generalnie nacjonalistyczne. Także polityka oparta na wychowankach jest w sukurs i PZPN jak i organizacjom kibicowskim. I tyle media zrobiły przystały na zapotrzebowanie społeczne. Tak to widzę i nie pociągnę dalej tematu bo nie ma sensu.
Zależy też jacy kibice, co widać na tym forum. Istnieje tu grupa kibiców Wisły (wiadomo kto jej przewodniczy), która najchętniej wywaliłaby wszystkich Polaków, zatrudniła byle jakich kopaczy z zagranicy, bo przecież i tak będą lepsi. Ludzie o podobnych poglądach doprowadzili do takiej sytuacji, że w reprezentacji na ME jest kilku graczy nie mówiących w naszym języku, olewających Polskę w widoczny sposób. Więc oni też mają szerokie możliwości lobbowania do swoich poglądów. Osoby, które nie zgadzają się z tym nazywa się oszołomami, idiotami lub jeszcze mocniej. Co widać w ostatnich dniach.
Odpowiedz cytując