Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17332
Stary 28.05.2012, 21:51
Mareq napisał(a):Wyświetl post
To zastanawiające , że w ustawie o zgromadzeniach nie ma żadnego jasnego ,,wentyla'' bezpieczeństwa w przypadku gdy z tego prawa chcą skorzystać(w sensie organizacji) obcokrajowcy.
Z drugiej strony nie przypominam sobie podobnego przypadku w historii naszej demokracji.

Tez sobie to czytam
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rosja...wiadomosc.html
Zdaje się, ze 12 czerwca nasza reprezentacja gra z Rosją.
Jesli tego dnia odbędzie się ta ruska manifestacja w Warszawie, to jaka jest procentowo szansa, że dojdzie do bójek z polskimi kibicami, którzy obojetnie przemarszu ruskich kibiców nie przepuszczą? Przeciez tego dnia w Warszawie będze co najmniej kilkadziesiat tysęcy kibiców. No, powiedzmy, że kilka tysięcy, bo duzo będzie przypadkowych nabywców biletów na mecz.
Jesli kibice polscy z rosyjskimi się zetrą, to wszystkie stacje telewizyjne to będa pokazywały a nie mecz Polska-Rosja.
Problemy mogą być bez ruskiego marszu, a co dopiero z nim.
Komu to jest potrzebne?
Na cholere taka prowokacja i proszenie się o kłopoty?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....