arti napisał(a):

|
Powinny być ścieżki dla pedałów, ten chłop powinien zostawiać cycki w domu jak idzie do sejmu, a Perquis z Obraniakiem powinni co najwyżej gotować żaby na obiad dla prawdziwych reprezentantów.
|
Cycki cyckami ,ale przecież posłanka Grodzka ma normalnie fujarę (dziwne!!! nie!!! że chłop ma fujarę !!!

). W tym procesie przepoczwarzania lekarze ze względu na tuszę i sprawy krążeniowe odmówili chirurgicznej ingerencji. Grodzka mechanicznego rozstania z własną pałą mogłaby nie przeżyć. Jak w konserwatywnym Krakowie taki freak mógł wejść do Sejmu?
Wracając do "ad remu". Ktoś tam wyżej napisał ,że jakbyśmy tracili kolejne talenty wychowane przez zachodnie systemy szkolenia ,a z polskimi korzeniami to byłoby piekło ,że PZPN nieudolny. PZPN nieudolny jest sam z siebie. A to co gra w polskiej reprze te farbowane lisy to nie efekt tego ,że oni mieli wybór i wybrali Polskę ,ale tego ,że go nie mieli więc z braku laku to i kit dobry. Przecież ta radosna czwórka Europejczyków centralnie tnie w c h u j a z nami. Żeby tak dukać po polsku i grać w polskiej reprezentacji. Wstyd. Jak oni hymn będą śpiewać? Zresztą czego się spodziewać po duecie Smuda-Lato. Żeby chociaż Smuda władał taką polszczyzną jak Perkis to byłoby już dobrze ;-)