Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.05.2012, 21:36
Co byście powiedzieli na samochód z silnikiem na sprężone powietrze? Tankować nie trzeba, nabije się kompresorem zbiornik i jazda za darmo



Więcej : http://twojepc.pl/news_wiecej.php?id=26902
Odpowiedz cytując