dynek.pl napisał(a):

|
Entuzjasta to za dużo powiedziane - jestem poprostu jak zawsze przeciwny wszelkim nagonkom.
|
Nagonka to jest raczej na Tomaszewskiego, który zdążył już zostać zawieszony i trafić na okładkę jednego z tygodników jako "psujący" Euro.