Worcester napisał(a):

Dynek jako, że jesteś entuzjastą obcokrajowców, mam pytanie.
Idę z synem na spacer i spotykam panów: Perquis i Obraniak. Zadaję im pytania po polsku.
Zaświta im coś i odpowiedzą w naszym języku? Czy raczej średnio?
To są jaja, co się wyprawia w tym państwie. Pedały chodzą po ulicach, w sejmie chłop z cyckami a w reprezentacji francuskojęzyczni "rodowici Polacy".
|
Entuzjasta to za dużo powiedziane - jestem poprostu jak zawsze przeciwny wszelkim nagonkom.
Nie wiem po co mialbys im zadawać jakieś pytania ale mysle, ze spokojnie z nimi pogadasz tak jak z Olisadebe czy Rogerem
Gwiaździsty napisał(a):

Sugerujesz, że śpiewali hymn nie znając słowa po polsku ? Ruszać ustami do kamery można nawet po chińsku lub w języku suahili
|
myslę, że jednak słowa znają bo ruszają całkiem dobrze ->
http://www.youtube.com/watch?v=kGxF8uSYaug