Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7523
Stary 28.05.2012, 20:49
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Dynek jako, że jesteś entuzjastą obcokrajowców, mam pytanie.

Idę z synem na spacer i spotykam panów: Perquis i Obraniak. Zadaję im pytania po polsku.
Zaświta im coś i odpowiedzą w naszym języku? Czy raczej średnio?

To są jaja, co się wyprawia w tym państwie. Pedały chodzą po ulicach, w sejmie chłop z cyckami a w reprezentacji francuskojęzyczni "rodowici Polacy".
Entuzjasta to za dużo powiedziane - jestem poprostu jak zawsze przeciwny wszelkim nagonkom.
Nie wiem po co mialbys im zadawać jakieś pytania ale mysle, ze spokojnie z nimi pogadasz tak jak z Olisadebe czy Rogerem

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Sugerujesz, że śpiewali hymn nie znając słowa po polsku ? Ruszać ustami do kamery można nawet po chińsku lub w języku suahili
myslę, że jednak słowa znają bo ruszają całkiem dobrze -> http://www.youtube.com/watch?v=kGxF8uSYaug
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 28.05.2012 o godz. 20:52.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując