Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17330
Stary 28.05.2012, 20:43
Mareq napisał(a):Wyświetl post
To zastanawiające , że w ustawie o zgromadzeniach nie ma żadnego jasnego ,,wentyla'' bezpieczeństwa w przypadku gdy z tego prawa chcą skorzystać(w sensie organizacji) obcokrajowcy.
Z drugiej strony nie przypominam sobie podobnego przypadku w historii naszej demokracji.
Jak się nie jest gospodarzem we własnym kraju to tak to właśnie wygląda. Polską rządzą teraz kamerdynerzy.
W normalnym kraju nie potrzeba żadnych wentyli bezpieczeństwa. Nie wyraża się zgody i wystarczy.