Mareq napisał(a):

To zastanawiające , że w ustawie o zgromadzeniach nie ma żadnego jasnego ,,wentyla'' bezpieczeństwa w przypadku gdy z tego prawa chcą skorzystać(w sensie organizacji) obcokrajowcy.
Z drugiej strony nie przypominam sobie podobnego przypadku w historii naszej demokracji.
|
Jak się nie jest gospodarzem we własnym kraju to tak to właśnie wygląda. Polską rządzą teraz kamerdynerzy.
W normalnym kraju nie potrzeba żadnych wentyli bezpieczeństwa. Nie wyraża się zgody i wystarczy.