Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7522
Stary 28.05.2012, 20:38
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Dynek jako, że jesteś entuzjastą obcokrajowców, mam pytanie.

Idę z synem na spacer i spotykam panów: Perquis i Obraniak. Zadaję im pytania po polsku.
Zaświta im coś i odpowiedzą w naszym języku? Czy raczej średnio?

To są jaja, co się wyprawia w tym państwie. Pedały chodzą po ulicach, w sejmie chłop z cyckami a w reprezentacji francuskojęzyczni "rodowici Polacy".
Powinny być ścieżki dla pedałów, ten chłop powinien zostawiać cycki w domu jak idzie do sejmu, a Perquis z Obraniakiem powinni co najwyżej gotować żaby na obiad dla prawdziwych reprezentantów.
Odpowiedz cytując