Worcester napisał(a):

Dynek jako, że jesteś entuzjastą obcokrajowców, mam pytanie.
Idę z synem na spacer i spotykam panów: Perquis i Obraniak. Zadaję im pytania po polsku.
Zaświta im coś i odpowiedzą w naszym języku? Czy raczej średnio?
To są jaja, co się wyprawia w tym państwie. Pedały chodzą po ulicach, w sejmie chłop z cyckami a w reprezentacji francuskojęzyczni "rodowici Polacy".
|
Powinny być ścieżki dla pedałów, ten chłop powinien zostawiać cycki w domu jak idzie do sejmu, a Perquis z Obraniakiem powinni co najwyżej gotować żaby na obiad dla prawdziwych reprezentantów.