Cytat:
|
Słucham sobie właśnie WSI24 - 12 czerwca kibice rosyjscy chcą sobie zorganizować w Warszawie marsz z okazji dnia Rosji. Oczywiście nikt nie widzi przeszkód. Mało tego - policja i minister Mucha są gotowi zabezpieczyć taki przemarsz...
|
To zastanawiające , że w ustawie o zgromadzeniach nie ma żadnego jasnego ,,wentyla'' bezpieczeństwa w przypadku gdy z tego prawa chcą skorzystać(w sensie organizacji) obcokrajowcy.
Z drugiej strony nie przypominam sobie podobnego przypadku w historii naszej demokracji.