Z Lewym wiem, że wyglądało to mniej więcej tak że Bednarz dla którejś z gazet powiedział że Robert chciał zarabiać tyle co Brożek dlatego go odpuścił.
Czy to miało coś wspólnego z prawdą ? Lewandwoski w programie liga+ extra zapytany o te słowa JB z uśmiechem na ustach powiedział coś stylu: To jest brednia nie wiem ile zarabia Brożek, natomiast na pewno nie chciałem zarabiać tyle co on.
Na YT jest kilka bramek Gajosa trzeba przyznać, że nie przypadkowe. Chłopak też fizycznie wygląda jak piłkarz oraz potrafi... biegać
Niby banał ale wszyscy pamiętam legendarnego Beto który na filmikach wzbudzał już wątpliwości co do swojego sposobu poruszania się.