milosz napisał(a):

|
Kupisz grać może zamiast Kirma a nie Iliewa, z tym Iliewem to coś widzę u jednego użytkownika jakaś obsesja.
|
No właśnie to ciekawa sprawa z tymi naszymi skrzydłowymi.
Małecki - w tym sezonie kompletnie nic nie wniósł do zespołu pozytywnego, a to przez kontuzje, a to przez swoje humorki i ich konsekwencje
Iliev - efektowny, ręce składają się do oklasków, świetny technicznie, ale jeden mankament - mało asyst i goli
Kirm - gra tak, że zęby bolą, ale poza napastnikami w kanadyjce we wszystkich rozgrywkach jako jedyny ma 12 punktów.
Możemy jedynie liczyć na to, że Kirm będzie miał sezon konia jak niegdyś Zieniu i zauważą go Turcy. Chyba, że jego spotkania reprezentacyjne skłonią ich do kupna Andraża.
Jednak jak już mówiłem Ilieva wykorzystać jako cofniętego napastnika.