Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56346
Stary 28.05.2012, 20:03
Kupisz grać może zamiast Kirma a nie Iliewa, z tym Iliewem to coś widzę u jednego użytkownika jakaś obsesja. Tak , tak therchisku , piszesz jak zwykle nonsensy i większość ma cie tu już dosyć.

A Lucas to jeszcze junior wpierw niech pokaże wartość w młodej ekstraklasie, tak że spoko z tym pierwszym składem, ale w przyszłości byłoby miło

_______
PS. ...bo kiedyś jak pewnie wiesz kacpaw91 czyli w najlepszym okresie Wisły Cupiała za Kasperczaka, gra Wisły opierała się na skrzydłowych , Kosowski i Kalu Uche , Szymkowiak rozdzielał do nich podania , a z przodu Żurawski , przed nim zaś był Kuźba , wcześniej i później zamiast niego Frankowski, czyli była jakaś koncepcja gry ofensywnej, a teraz ...

Teraz wszystko w sezonie mistrzowskim opierało się na Meliksonie i waleczności Sobolewskiego i Wilka, przy nieco słabszej dyspozycji Maora nasza kreatywność w grze zespołowej jest wprost rozpaczliwa i stąd te ataki na Iliewa są niepoważne bo tylko indywidualnymi zagraniami aktualna Wisła coś może zdziałać .

W gruncie rzeczy Ja czekam na jakąś spójna koncepcje gry ofensywnej, a do tego też dodatkowych wykonawców, czyli jednak transfery.
Ostatnio edytowane przez milosz : 28.05.2012 o godz. 20:33.
Odpowiedz cytując