Kupisz grać może zamiast Kirma a nie Iliewa, z tym Iliewem to coś widzę u jednego użytkownika jakaś obsesja. Tak , tak therchisku , piszesz jak zwykle nonsensy i większość ma cie tu już dosyć.
A Lucas to jeszcze junior wpierw niech pokaże wartość w młodej ekstraklasie, tak że spoko z tym pierwszym składem, ale w przyszłości byłoby miło
_______
PS. ...bo kiedyś jak pewnie wiesz kacpaw91 czyli w najlepszym okresie Wisły Cupiała za Kasperczaka, gra Wisły opierała się na skrzydłowych , Kosowski i Kalu Uche , Szymkowiak rozdzielał do nich podania , a z przodu Żurawski , przed nim zaś był Kuźba , wcześniej i później zamiast niego Frankowski, czyli była jakaś koncepcja gry ofensywnej, a teraz ...
Teraz wszystko w sezonie mistrzowskim opierało się na Meliksonie i waleczności Sobolewskiego i Wilka, przy nieco słabszej dyspozycji Maora nasza kreatywność w grze zespołowej jest wprost rozpaczliwa i stąd te ataki na Iliewa są niepoważne bo tylko indywidualnymi zagraniami aktualna Wisła coś może zdziałać .
W gruncie rzeczy Ja czekam na jakąś spójna koncepcje gry ofensywnej, a do tego też dodatkowych wykonawców, czyli jednak transfery.