westersyl napisał(a):

|
Śmieszy mnie to... nie dawno posądzał Probierza o kolesiostwo w sprawie Kupisza dziś jest alternatywą dla Ilieva.
|
No i czego nie rozumiesz? To, że ktoś jest sprowadzony przez znajomości nie oznacza, że nie może okazać się lepszy. A w tym przypadku akurat Kupisz > Iliev. Po pierwsze nie mam wpływu na to kim się Wisła interesuje. Po drugie potrafię rozdzielić wartość sportową zawodnika od tego w jakich okoliczność zostaje sprowadzony. Tak, Kupisz jest alternatywą dla Ilieva bo Wisła się nim interesuje. Natomiast Wisła się nim interesuje dlatego, że jest pupilkiem Probierza. Makuszewski byłby lepszy od Kupisza no ale cóż... On pewnie jest za drogi. A jak masz ze mną problem to użyj opcji ignoruj. Ja tak zrobiłem np. z miloszem parę miechów temu i mam święty spokój. On pewnie dalej o mnie wypisuje jakieś pierdoły, pewnie tłucze w tą swoją klawirę a ja i tak mam to gdzieś bo tego nie czytam. No chyba, że ktoś go zacytuje;/