murray napisał(a):

|
Adem Ljajic został wyrzucony z reprezentacji Serbii, bo nie chciał śpiewać hymnu. A selekcjonerem jest Sinisa Mihajlović, czyli chłop, który trochę świata widział.
|
Chciałbym zobaczyć Obraniaków, Perqisów, Ojgenów i Benischów śpiewających hymn Polski. To są jaja żeby piłkarze , którzy reprezentują dany kraj nie byli w stanie przed meczem zaśpiewać jego hymn.