Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7518
Stary 28.05.2012, 19:44
murray napisał(a):Wyświetl post
Adem Ljajic został wyrzucony z reprezentacji Serbii, bo nie chciał śpiewać hymnu. A selekcjonerem jest Sinisa Mihajlović, czyli chłop, który trochę świata widział.
Chciałbym zobaczyć Obraniaków, Perqisów, Ojgenów i Benischów śpiewających hymn Polski. To są jaja żeby piłkarze , którzy reprezentują dany kraj nie byli w stanie przed meczem zaśpiewać jego hymn.
Odpowiedz cytując