martin_6 napisał(a):

Nie chcemy właśnie! Czekamy tylko na znak od Ciebie, naszego wielkiego wodza i ruszamy do ataku! Ja już mam piwnicę pełną butelek z benzyną (po 6 złotych, ale Nowa Wspaniała Ojczyzna pod rządami archiego33 jest tego warta).
Także ten... bagnet na broń i na Sejm!
|
a ja mam nadzieje ,że kiedyś nadejdzie taki moment ,że społeczeństwo się wzburzy ,bez względu na podziały i rozjebie ten ....idołek na Wiejskiej .Póki co prędko to raczej nie nadejdzie, bo nadal jest 40% wypadaloby ich nazwac , idiotów ,którzy wrzucając kartkę raz na 4 lata myślą ,że mają wpływ na cokolwiek co sie dzieje w kraju