Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17318
Stary 28.05.2012, 18:49
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Nie chcemy właśnie! Czekamy tylko na znak od Ciebie, naszego wielkiego wodza i ruszamy do ataku! Ja już mam piwnicę pełną butelek z benzyną (po 6 złotych, ale Nowa Wspaniała Ojczyzna pod rządami archiego33 jest tego warta).

Także ten... bagnet na broń i na Sejm!
a ja mam nadzieje ,że kiedyś nadejdzie taki moment ,że społeczeństwo się wzburzy ,bez względu na podziały i rozjebie ten ....idołek na Wiejskiej .Póki co prędko to raczej nie nadejdzie, bo nadal jest 40% wypadaloby ich nazwac , idiotów ,którzy wrzucając kartkę raz na 4 lata myślą ,że mają wpływ na cokolwiek co sie dzieje w kraju