|
Senior Member
Offline
|
|
Ja nie narzekam ani na Wika ani na Iliewa bo na kilku pozycjach mamy większe problemy, o piłkarzy lepszych od wspomnianej dwójki to jest sie sens martwić jak pojawią się w klubie piłkarze na co najmniej 3 pozycje , LO, def. pomocnik, ale taki z inklinacją do gry ofensywnej i dobry dynamiczny skrzydłowy, mówiąc inaczej jeden zamiast Paljicia (Diaza), drugi zamiast Nuneza (Jirsaka), bo Sobol to tylko uzupełnienie juz składu, oraz trzeci zamiast Kirma. Konieczne jest tez poszukanie rezerwowego bramkarza, czy Iliew czy Wilk to nie problemy Wisły , ani żadne jej priorytety na dziś, no chyba że ktoś wchodzi do netu tylko po to aby sobie bezmyślnie ponarzekać.
Ps.W Twoim przypadku to nie tylko kwestia notorycznego narzekania tylko twoje śmieszne kompleksy, że wszyscy są beznadziejni tylko thechris wie najlepiej , na tym forum takie postępowanie jest juz klinicznie nazwane a nosi miano przypadek thechrisa. I nie podpieraj się For_Funem, jesteś tu sam, ot przypadek thechrisa .
Ostatnio edytowane przez milosz : 28.05.2012 o godz. 18:44.
|
|