Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2029
Stary 28.05.2012, 16:24
yarow napisał(a):Wyświetl post
Tupolew rozleciał się w powietrzu, na wys. 36 m.

Za:
http://niezalezna.pl/29053-tupolew-r...ie-w-powietrzu

No to Panowie, to już nie obliczenia i dywagacje tylko to co zarejestrowało amerykańskie urządzenie (podkreslenie celowe dla AS82 i Szpenio- podobnych), które jest przedmiotem martwym i nie zna Millera czy Bielendy.
Powoli ta układanka zaczyna się układać w jedna całośc. Nagie i rozrzucone w duzym promieniu ciała, padajacy mit "pancernej brzozy" itd.
POstkomunistyczna (sowiecka) propaganda karmiaca nas przez tyle czasu bajkami o pijanym Błasiku, pilotach "debesciakach" itp. brednie.

Ciekawe czy stuszczone media wspomna cos o tym ?
Odpowiedz cytując