Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56334
Stary 28.05.2012, 16:22
Od tego "genialnego" Ilieva, to oczekuje przynajmniej takiej gry, jak u debiutanta w ekstraklasie, czyli Patejuka...5 goli i 8 asyst w slabym klubie(gdzie partnerzy kopia sie po czolach). Nie wspominam juz o tym, ze pensja 4 czy 5 krotnie nizsza. Facetowi jakos nie przeszkadzaly braki w wyszkoleniu kolegow...jak sie chce grac, ma sie umiejetnosci, jest odpowiednia kondycja, to mozna samemu zdzialac cuda w naszej lidze. I to nie jest nagonka na Ilieva, tylko rzetelna ocena tego, co wniosl w tym sezonie. Reszta graczy ofensywnych oczywiscie tez grala beznadziejnie, tyle ze tamtych jeszcze mozna opchnac za jakas kase, a 33-latka z bajecznym kontraktem juz nie.
Odpowiedz cytując