Gwiaździsty napisał(a):

|
Oby, oby, ale znając metody tzw. "profesora" można się jeszcze spodziewać jakiejś riposty lub sensacyjnego zwrotu akcji. Uwierzę, jak zobaczę ich pierwszy mecz w I lidze.
|
Najprostszym sposobem jest wykupienie licencji Groclinu pod przykrywką fuzji