Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
coolibeer
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21279
Stary 28.05.2012, 16:22
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Oby, oby, ale znając metody tzw. "profesora" można się jeszcze spodziewać jakiejś riposty lub sensacyjnego zwrotu akcji. Uwierzę, jak zobaczę ich pierwszy mecz w I lidze.
Najprostszym sposobem jest wykupienie licencji Groclinu pod przykrywką fuzji
Odpowiedz cytując