Wyświetl pojedynczy post
Towarzysz Generał
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56333
Stary 28.05.2012, 16:18
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Co do Wilka - przypomnę jeszcze że nie dalej jak pół roku temu był JEDYNYM Polakiem w składzie i kapitanem. Rozumiem ze obecnie mamy Głowackiego i Sobolewskiego ale póki co Czarek to jedyny Polak który gra u nas regularnie.
Naprawdę wierzysz, że jak będziemy mieli samych Polaków w składzie to kibice, którzy teraz nie chodzą, bo nie identyfikują się z drużyną (swoją drogą przypomina mi się Wielka Stopa) nagle tłumnie zaczną przychodzić na mecze Wisły? Bo innego powodu żeby ustalać parytety nie widzę.

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
P.S.
Odniosę się jeszcze do narzekania na poziom ekstraklasy - niby 'żałosny' a suma summarum kończymy w środku tabeli. Jak widać nie jest tak prosto być w czubie. Odrobinę szacunku do samych siebie i bedzie lepiej
Wszyscy wiemy jak wyglądał poprzedni sezon. W każdym razie to, że jesteśmy w środku nie znaczy, że liga jest mocna.
Odpowiedz cytując