WislaOnly napisał(a):

ale po co wydawać 400 tyś euro na obrońce, jak te pieniądze (jeśli je w ogóle mamy) można wydać na kopacza ofensywnego (który, tylko w 30% lekko kopie po kostkach) - to info o kopaniu po kostkach dla
thechrisa - aby nie miał wątpliwości w jakich piłkarzy celujemy i
aby miał czas złożyć wypowiedzenie z Canal+.
z jednej strony polityka transferowa naszego klubu zaczyna mi się bardzo podobać, odpadną nam dzieci sukcesu zwane dziećmi Tele-Foniki - specjalnie nazywam ich dziećmi, a nie Kibicami.