Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56332
Stary 28.05.2012, 15:47
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html nie weźmiemy go, bo jest....za drogi!!!:/ My jesteśmy teraz na poziomie finansowym Podbeskidzia!!!:/
Ale, w sumie po co nam kolejny obrońca, skoro przyszedł Głowa, jest Bunozaur i Chavez.
ale po co wydawać 400 tyś euro na obrońce, jak te pieniądze (jeśli je w ogóle mamy) można wydać na kopacza ofensywnego (który, tylko w 30% lekko kopie po kostkach) - to info o kopaniu po kostkach dla thechrisa - aby nie miał wątpliwości w jakich piłkarzy celujemy i aby miał czas złożyć wypowiedzenie z Canal+.

z jednej strony polityka transferowa naszego klubu zaczyna mi się bardzo podobać, odpadną nam dzieci sukcesu zwane dziećmi Tele-Foniki - specjalnie nazywam ich dziećmi, a nie Kibicami.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 28.05.2012 o godz. 15:53.
Odpowiedz cytując