Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56330
Stary 28.05.2012, 15:42
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html nie weźmiemy go, bo jest....za drogi!!!:/ My jesteśmy teraz na poziomie finansowym Podbeskidzia!!!:/
Ale, w sumie po co nam kolejny obrońca, skoro przyszedł Głowa, jest Bunozaur i Chavez.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując