Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56328
Stary 28.05.2012, 15:24
Towarzysz Generał napisał(a):Wyświetl post
Czyli mamy bardzo słabą drużynę. Wilk nadaje się na w sytuacjach, gdy priorytetem jest nie stracić bramki. Jeżeli mamy prowadzić grę to niestety jest wąskim gardłem. Jako, że w przyszłym sezonie bijemy się tylko w Ekstraklasie, której poziom jest żałosny to przez większą część sezonu powinniśmy prowadzić grę, a Wilka wpuszczać np. jak chcemy utrzymać wynik.
Brawo dla kolegi. Jeden z niewielu, który ocenia merytorycznie wartość gracza a nie emocjonalnie. Mam wrażenie, że dla wielu większe znaczenie ma to, że Jovanovic się popłakał po przegranych derbach niż to, że w każdym kolejnym występie udowadniał, że z piłką nożną to ma niewiele wspólnego. Tak samo Wilk, który dużo biega, dużo kopie ale mniejsza z tym, że biega głupio i kopie głupio (najczęściej po kostkach zamiast w piłkę).

Wilk jest kiepski również w defensywie więc on nadaję się do wejść na końcówki spotkań kiedy wynik jest w miarę pewny, żeby trochę poprzeszkadzać.
Odpowiedz cytując