Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21277
Stary 28.05.2012, 14:53
Cytat:
Komisja Odwoławcza PZPN uwzględniła odwołanie Widzewa Łódź od decyzji Komisji ds. Licencji Klubów Ekstraklasy i przyznała klubowi licencję na grę w T-Mobile Ekstraklasie w sezonie 2012/2013.
Cytat:
Komisja Odwoławcza ds. Licencji przyznała licencję na grę w T-Mobile Ekstraklasie Górnikowi Zabrze - poinformowała oficjalna strona klubu "gornikzabrze.pl".


No to nie zapeszając koniec spektaklu o parchovii w ekstraklasie
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując