Najpierw lepiej niech Bednarz znajdzie lepszych piłkarzy niż Iliev i Wilk a potem można myśleć w kategorii 'zbędny w Wiśle'. Casus Jirsak'a pokazuje jak trudno nam znaleźć następce dla piłkarza który, patrząc na lata spędzone klubie, gra na solidnym przeciętym ligowym poziomie. Nasza polityka zamiast opierać się na wymianie zawodników przeciętnych na lepszych polega (obecnie) na: 'stawianiu na Polaków', 'szukaniu młodych talentów', 'pozbywaniu się leni', 'czyszczeniu po Holendrach', 'ograniczeniu wydatków', 'stawianiu na byłych piłkarzy' itp. Z tej perspektywy obecność w karze Wilka i Ilieva to błogosławieństwo - przynajmniej są to piłkarze sprawdzeni i pewni, choć, jak każdy z nas, nie pozbawieni wad. BDW Wierzycie że Bednarz znajdzie kogoś lepszego niż Iliev i Wilk w tym okienku transferowym? Że w ogóle znajdzie?
Co do Wilka - przypomnę jeszcze że nie dalej jak pół roku temu był JEDYNYM Polakiem w składzie i kapitanem. Rozumiem ze obecnie mamy Głowackiego i Sobolewskiego ale póki co Czarek to jedyny Polak który gra u nas regularnie.
P.S.
Odniosę się jeszcze do narzekania na poziom ekstraklasy - niby 'żałosny' a suma summarum kończymy w środku tabeli. Jak widać nie jest tak prosto być w czubie. Odrobinę szacunku do samych siebie i bedzie lepiej
