Tylko_Wisła! napisał(a):

|
problem jest z FM 2012 , mianowicie ładuje sie gra i nagle wywala mnie to pulpitu . jaka moze byc przyczyna ?
|
Jeśli pod windowsem xp to zrób aktualizację sterownika karty graficznej ze strony producenta-xp mógł sobie załadować jakieś stare i może w tym tkwi kłopot.
labtec: prośba od laika, poszukuję napisów do filmu:
The Dictator 2012 TS XviD READ NFO-UnKnOwN
dziękuję
Spróbuj programem napi projekt -chyba z allplayerem jest dodawany taki program z tego co pamiętam
Pozdrawiam