Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25619
Stary 28.05.2012, 14:16
Tylko_Wisła! napisał(a):Wyświetl post
problem jest z FM 2012 , mianowicie ładuje sie gra i nagle wywala mnie to pulpitu . jaka moze byc przyczyna ?
Jeśli pod windowsem xp to zrób aktualizację sterownika karty graficznej ze strony producenta-xp mógł sobie załadować jakieś stare i może w tym tkwi kłopot.


labtec: prośba od laika, poszukuję napisów do filmu:

The Dictator 2012 TS XviD READ NFO-UnKnOwN


dziękuję


Spróbuj programem napi projekt -chyba z allplayerem jest dodawany taki program z tego co pamiętam

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując