Watts napisał(a):

Czyli jest najlepszy, to znaczy słaby. Czyli co - jak w FMie ma średnią 7 z hakiem, ale i tak ma dwie "gwiazdki" na pięć i do niczego się tak naprawdę nie nadaje?
|
Czyli mamy bardzo słabą drużynę. Wilk nadaje się na w sytuacjach, gdy priorytetem jest nie stracić bramki. Jeżeli mamy prowadzić grę to niestety jest wąskim gardłem. Jako, że w przyszłym sezonie bijemy się tylko w Ekstraklasie, której poziom jest żałosny to przez większą część sezonu powinniśmy prowadzić grę, a Wilka wpuszczać np. jak chcemy utrzymać wynik.