|
Przede wszystkim to trzeba zmienić Serbowi pozycję na boisku na cofniętego napastnika/wolny elektron operujący za napastnikiem. Iliev nie ma zdrowia i szybkości na grę na skrzydle.
Co do transferów do klubu to obawiam się że przed sprzedaniem Meliksona ich nie będzie (transfery gotówkowe).
W ogóle jestem bardzo ciekawy jak ta kadra będzie wyglądać w przyszłym sezonie bo zanosi się na większą ilość odejść niż te zapowiadane w mediach, o których oficjalnie powinniśmy usłyszeć niebawem.
A co do Wilka - każdy sportowiec profesjonalnie uprawiający swoją profesję powinien walczyć inną kwestią jest to czy ma talent a w tym przypadku gra dobrze w piłkę - Wilk może być zawodnikiem środka pola zespołów środka tabeli z uwagi na to że Wisła spełnia to kryterium, zawodnik ten pasuje do tej drużyny.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 28.05.2012 o godz. 12:37.
|