Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7511
Stary 28.05.2012, 12:16
Najpierw był lament, ze tracimy graczy polskiego pochodzenia na rzecz innych reprezentacji, ze powinniśmy działać jak Turcy. No to teraz jest płacz w druga stronę.
Ktos gdzies ostatnio napisal, ze trudno im sie nauczyc jezyka bo nie maja okazji uzywac go zbyt czesto i na codzien i cos w tym jest aczkolwiek taki Polanski czy Boenishc mowia spokojnie na poziomie Jelenia Tomaszewskiemu to w ogole juz sie wszystko popieprzylo - nagle Podolski i Klose stali sie dla niego Polakami, a tak w ogole to trzeba bylo protestowac jak Olisadebe dostawal obywatelstwo bo to wtedy mleko sie rozlalo no ale wtedy nie bylo portalu weszlo
podsuwajacego gotowe frazesy ludziom nie potrafiacym samodzielnie myslec.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując