Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17299
Stary 28.05.2012, 11:38
Szpenio - nikt z Ciebie głupka robić nie musi, sam z siebie robisz go wystarczająco dobrze. Zastanów się - większość ludzi piszących w tym temacie ma Cię za mitomana i propagandzistę (do tego niezbyt rozgarniętego). Może coś w tym jest?