Bo "Lamey, Palijc, Garguła, Kirm czy Jaliens ", byli słabi, a Wilk czy Iliew pokazali że mogą dać sporo drużynie i byli od nich lepsi i tylko netowy prowokator tego nie widzi.
No może jeszcze Garguła z raz się pokazał, ale to dopiero kontrowersyjny piłkarz, guma do żucia , uśmiech do rywali po przegranym meczu i jedno dobre spotkanie w sezonie, max 2. A w lidze jak to w lidze nadal zero bramek w 41 meczach.. .
No i o Zieniu jeszcze:
http://www.wislaportal.pl/22804,Mare...Chorzowie.html