thechris napisał(a):

|
Że co? Jeśli tak to Lamey, Palijc, Garguła, Kirm czy Jaliens też powinni zostać. Przecież poprzedni sezon to nie jest żaden wyznacznik... Boże... widzisz i nie grzmisz.
|
Nie ma co się oszukiwać, że jakbyśmy chociaż awansowali do LM to śpiewka byłaby zupełnie inna. Garguła po Twente też tutaj chwilowo był Zbawicielem zmartwychwstałym, jednak szybko jego magia uleciała w próżnię.
PS Kirm w poprzednim sezonie wrąbał 9 goli. Dla spokoju własnego sumienia pozwolę sobie uznać, iż już wtedy widziałeś w nim słabego piłkarza i życzyłeś sobie jego odejścia.