Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56311
Stary 28.05.2012, 11:06
thechris napisał(a):Wyświetl post
Że co? Jeśli tak to Lamey, Palijc, Garguła, Kirm czy Jaliens też powinni zostać. Przecież poprzedni sezon to nie jest żaden wyznacznik... Boże... widzisz i nie grzmisz.
Nie ma co się oszukiwać, że jakbyśmy chociaż awansowali do LM to śpiewka byłaby zupełnie inna. Garguła po Twente też tutaj chwilowo był Zbawicielem zmartwychwstałym, jednak szybko jego magia uleciała w próżnię.

PS Kirm w poprzednim sezonie wrąbał 9 goli. Dla spokoju własnego sumienia pozwolę sobie uznać, iż już wtedy widziałeś w nim słabego piłkarza i życzyłeś sobie jego odejścia.
Ostatnio edytowane przez Watts : 28.05.2012 o godz. 11:09.
Odpowiedz cytując