Watts napisał(a):

|
Ubiegły sezon to dla mnie żaden wyznacznik, jeśli chodzi o indywidualne cenzurki dla piłkarzy.
|
Że co? Jeśli tak to Lamey, Palijc, Garguła, Kirm czy Jaliens też powinni zostać. Przecież poprzedni sezon to nie jest żaden wyznacznik... Boże... widzisz i nie grzmisz.