Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56309
Stary 28.05.2012, 11:00
Wilk zawsze gra na 100 % - pełna zgoda. W destrukcji nieźle - ale czy bardzo dobrze? Ja często widzę Wilka spóźnionego. Może przez to, że rzeczywiście łatał dziury po Nunezach i innych Gargułach. Jeśli jednak chodzi o grę do przodu, technikę, atrybuty czysto "piłkarskie" to jest niestety słabo...
Odpowiedz cytując