|
Wilk zawsze gra na 100 % - pełna zgoda. W destrukcji nieźle - ale czy bardzo dobrze? Ja często widzę Wilka spóźnionego. Może przez to, że rzeczywiście łatał dziury po Nunezach i innych Gargułach. Jeśli jednak chodzi o grę do przodu, technikę, atrybuty czysto "piłkarskie" to jest niestety słabo...
|