martin_6 napisał(a):

Nie o to chodzi. Nie mam nic do tego listu, niech się podpisują, niech popierają. Ja po prostu do tego typu inicjatyw od zawsze podchodzę sceptycznie.
Odpuść sobie więc wciskanie mi w usta słów, których nie napisałem.
|
Nie ma sprawy. Przepraszam za swoją reakcję. Wydawało mi się to szukaniem dziury w całym