Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56306
Stary 28.05.2012, 10:48
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Popieram w 100%. Niech się w końcu "ogarnie" i zacznie lepiej maskować albo niech ktoś zainterweniuje.
niech wreszcie ktoś zainterweniuje - popieram to.

A Ilev nie jest tutaj winowajcą, jeden (thechris) się na niego uparł (pewnie z perspektywy kibica "eLki") i jątrzy. Każdy rozsądny widzi, że Ilev to naprawdę dobry zawodnik, nie perspektywiczny, ale na kolejny sezon będzie OK.

nie można doprowadzać do tego, ze to forum jest dla trolli (którzy nie chodzą na mecze Wisły) i prowokatorów, którzy sieją jad wobec własnych piłkarzy - szczególnie tych, którzy zostawiają u nas coś więcej niż wypłatę w Bonarce...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 28.05.2012 o godz. 11:19.
Odpowiedz cytując