westersyl napisał(a):

|
Popieram w 100%. Niech się w końcu "ogarnie" i zacznie lepiej maskować albo niech ktoś zainterweniuje.
|
niech wreszcie ktoś zainterweniuje - popieram to.
A Ilev nie jest tutaj winowajcą, jeden (thechris) się na niego uparł (pewnie z perspektywy kibica "eLki") i jątrzy. Każdy rozsądny widzi, że Ilev to naprawdę dobry zawodnik, nie perspektywiczny, ale na kolejny sezon będzie OK.
nie można doprowadzać do tego, ze to forum jest dla
trolli (którzy nie chodzą na mecze Wisły) i prowokatorów, którzy sieją jad wobec własnych piłkarzy - szczególnie tych, którzy zostawiają u nas coś więcej niż wypłatę w Bonarce...