Jeżeli to jest dział z listą życzeń to i ja coś skrobne
Nie wiem czy ta osoba już tutaj się pojawiła bo nie przeglądałem wszystkich postów i nie należe do tych co szukaja z nudow na transfermarkcie dobrych i tanich grajkow

ale ten koleś robi wrazenie.
http://www.transfermarkt.de/de/enzo-...ler_90506.html Akurat dzisiaj w nocy oglądałem mecz jego drużyny, wygrany 3:2 i on wszystkie 3 bramki sieknal. Miałby i z 2 asysty ale jakiś inny gość 2x nie trafiał na pustą bramke.
Tu można zobaczyć jak strzela bramki
http://www.youtube.com/watch?v=l9R3ifzQKUI