Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56303
Stary 28.05.2012, 10:44
Bo Wilk łatał dziury za innych, liczne straty piłki zwłaszcza Nuneza, problemy obrońców z wyprowadzeniem piłki i ogólnie niezgrana obrona z permanentną rotacją w składzie , bez Wilka statystyki straconych bramek byłyby dużo gorsze, a tak głównym problemem jest mała ilość bramek strzelonych....no Twoich tekstów w istocie nie da się czytać.

Wilk to typowy , ale dobry i potrzebny "przecinak", a powtórzę raz jeszcze mamy deficyt piłkarzy kreatywnych i bramkostrzelnych. LO, to raz piłkarz z dobrym dośrodkowaniem, drugi def. pomocnik musi być dużo lepszy niż Nunez czy Sobolewski aktualny (choć kto wie ...może 3 młodość będzie , ale to pisze raczej żartem), tak więc drugi def. pomocnik musi być kreatywny w ofensywie, podobnie jak drugi skrzydłowy (zakłądając że Iliew jest do akceptacji jako zmiennik, lub do pierwwszej 11-tki), drugi bo na Kirma nie da sie patrzyć, a Małecki do póki nie zacznie grać zespołowo to przy swoim sposobie gry powinien wchodzić na boisko wyłącznie jako zmiennik,... oraz pytanie na ile rozwijać się będzie Jovanović, bo słaby technicznie jest ale przynajmniej się starał dostrzegać kolegów, tylko te jego kontuzje...Problemów w Wiśle jest bez liku ...ale szukanie ich w Wilku, Iliewie, Meliksonie, Pareice czy Genkowie to nonsens, mamy większe zmartwienia.
Ostatnio edytowane przez milosz : 28.05.2012 o godz. 11:04.
Odpowiedz cytując